O firmie

Favor to niewielka rodzinna firma informatyczna, która istnieje na ryku od 2007 r. W początkowym okresie, działalność służyła przede wszystkim zinstytucjonalizowaniu współpracy z wydawnictwami informatycznymi. Bardzo szybko przekształciła się w dynamiczną firmę świadczącą usługi z zakresu IT. Od podstawowych na zasadzie instalacji systemu komputerowego, przez odzyskiwanie danych, po tworzenie sieci informatycznych.

Przez dłuższy czas ważną rolę pełnił sektor handlowy, czyli sprzedaż sprzętu i oprogramowania, z ukierunkowaniem działalności na obsługę firm i przedsiębiorców. Przy tej okazji swego rodzaju ciekawostką był pozyskiwany również przy tej okazji leasing na sprzęt i oprogramowanie, który sam w sobie stał się dośc dynamicznie rozwijającą się usługą.

Od ponad roku skupiliśmy się przede wszystkim na usługach. Natomiast mając wiele ciekawych doświadczeń z branży, w razie potrzeby służymy naszym klientom radą w tej materii.

W chwili obecnej priorytetem są dla nas usługi. Jak wspomnieliśmy klasyczne, informatyczne, lecz także nowoczesne związane z technoogiami sieciowymi i promocją firmy w Internecie.

Tworzymy zarówno samodzielnie, jak przy współpracy np. z zewnętrznymi grafikami, strony internetowe, w oparciu o popularne systemy zarządzania treścią i nie tylko. W naszej bazie, doświadczeniu, czy ofercie, znajdują się zarówno proste strony wizytówki, jak również rozbudowane portale, czy sklepy internetowe.

O kilku lat zajmujemy się również promocją stron internetowych. Niektórzy nazwą to pozycjonowaniem, lecz uważamy iż to słowo za dobrze nie oddaje naszej działalności. Staramy się i jesteśmy kompleksowi w tym, co robimy. Klient otrzymuje stronę, później ją promujemy, na kilka sposobów. Do tego świadczymy opiekę techniczną. Możliwości współpracy jest naprawdę wiele.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług.

Czytany 2703 razy